مودم ONT هوآوی EchoLife HG8247H

دسته:

توضیحات

نقد و بررسی مودم ONT هوآوی EchoLife HG8247H

مودم ONT Huawei EchoLife HG8247H

مودم ONT توسط ITU-T تعریف شده و در قسمت مشترک شبکه GPON نصب می گردد و دارای اینترفیس های متنوعی از جمله پورت شبکه RJ45، پورت FXS و آنتن وای فای و … می باشد. پورت FXS در دستگاه ONT بعنوان مبدل ویپ عمل می کند که کار تبدیل SIP به POTS را انجام داده تا شما بتوانید تلفن آنالوگ را به شبکه ی ویپ VoIP متصل نمایید. دستگاه ONT در تجهیزات شبکه کار یک گیتوی ویپ FXS را نیز برای شما انجام می دهد تا شما نیازی به دستگاه گیتوی VoIP مجزا نداشته باشید. مودم ONT هوآوی مدل EchoLife HG8247H دارای 1 پورت گیگابیت اترنت، 4 پورت POTS، پورت CATV و USB و Wi-Fi می باشد و از پورت شبکه GPON نیز برخوردار است.

مشخصات فنی مودم ONT هوآوی EchoLife HG8247H :

  • Model: Huawei Optical Network Terminal HG8247H
  • Dimensions (H x W x D): 220 mm x 160 mm x 32 mm (without an external antenna)
  • Weight: about 1000 g
  • Network Ports: GPON
  • Ports :2POTS+4GE+CATV+Wi-Fi+USB
  • Power adapter input: 100–240 V AC, 50–60 Hz
  • System power supply: 11–13 V DC, 2 A
  • Static power consumption: 7.5 W
  • Maximum power consumption: 18 W
  • Indicators: POWER/PON/LOS/LAN/TEL/USB /WLAN/WPS/CATV
  • GPON Port:
    • Class B+
    • Receiver sensitivity: -27 dBm
    • Wavelengths: US 1310 nm, DS 1490 nm
    • WBF
    • Flexible mapping between GEM Port and TCONT
    • GPON: consistent with the SN or password authentication defined in G.984.3
    • Bi-directional FEC
    • SR-DBA
  • Ethernet Port:
    • Ethernet port-based VLAN tags and tag removal
    • 1:1 VLAN, N:1 VLAN, or VLAN transparent transmission
    • QinQ VLAN
    • Limit on the number of learned MAC addresses
    • MAC address learning
  • POTS Port:
    • Maximum REN: 4
    • G.711A/μ, G.729a/b, and G.722 encoding/decoding
    • T.30/T.38/G.711 fax mode
    • DTMF
    • Emergency calls (with the SIP protocol)
  • CATV Port:
    • Bandwidth 54-870 MHz
    • Output resistance 75 ohms
  • USB Port:
    • USB2.0
    • FTP-based network storage
  • WLAN:
    • IEEE 802.11 b/g/n
    • 2 x 2 MIMO
    • Antenna gain: 2 dBi
    • WMM
    • Multiple SSIDs
    • WPS
  • Smart interconnection:
    • Smart Wi-Fi coverage (V300R015C10)
    • SIP/H.248 auto-negotiation
    • Any port any service
    • Parental control (V300R015C10)
    • L2/L3(IPv4) forwarding: 1G uplink, 2G downlink
  • Smart service:
    • Smart Wi-Fi sharing:
      •  Portal/802.1x authentication (V300R015C10)
      • SoftGRE-based sharing (V300R015C10)
    • Association of one account with two POTS ports
  • Smart O&M:
    • Variable-length OMCI messages
    • Active/Passive rogue ONT detection and isolation
    • Call emulation, and circuit test and loop-line test
    •  PPPoE/DHCP simulation testing
    • WLAN emulation
  • QoS:
    • Ethernet port rate limitation
    • 802.1p priority
    • SP/WRR/SP+WRR
    • Broadcast packet rate limitation
  • Multicast:
    • IGMP v2/v3 proxy(V300R015C00) /snooping
    • MLD v1/v2 snooping
    • Multicast services through Wi-Fi
  • Security:
    • SPI firewall
    • Filtering based on
    • MAC/IP/URL addresses

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “مودم ONT هوآوی EchoLife HG8247H”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *