درباره شرکـت ارگـــن

شرکت ارتباطات رایان گستران نفیس با نام اختصاری "ارگن"

با اتکا به تجارب و پشتوانه قوی و فنی و تخصصی در صنعت انفورماتیک کشور با بیش از ۲۰ سال سابقه در حوزه سیستم های کامپیوتری و سخت افزار و با بهره گیری از نیروهای متخصص، خدمات گسترده خود را در زمینه فروش و خدمات ماشین های اداری، لپ تاپ ، سرور، قطعات کامپیوتر،تجهیزات شبکه و لوازم جانبی آغاز نمود.

شرکت ارگن نمایندگی پخش محصولات سخت افزار، ماشین های اداری، لپ تاپ، سرور، قطعات کامپیوتری و تجهیزات شبکه بسیاری از شرکت های ایرانی و بین المللی تولید قطعات را داشته که این مهم نشان از اعتبار شرکت ارگن در سطوح بین المللی است.

در این راستا بسیاری از شرکت های خصوصی و دولتی مطرح ایرانی سیستم های کامپیوتری، ماشین های اداری، تجهیزات شبکه و لوازم جانبی خود را از شرکت ارگن خریداری نموده اند.

حدود هفت سال پیش شرکت ارگن (ارائه دهنده انواع خدمات شبکه و سیستم های گیمینگ) در جهت بدست آوردن بازارهای آنلاین کشور، نیز فعالیت خود را افزایش داد ... تا جایی که امروز یکی از بزرگترین بانک های اطلاعاتی قطعات و سیستم کامپیوتری و تجهیزات شبکه در سایت http://iargan.ir موجود می باشد.

یکی از مزیت های شرکت ارگن در بازار سیستم های کامپیوتری و تجهیزات شبکه  دارا بودن بانک اطلاعاتی قوی می باشد، که هر روز توسط کارشناسان شرکت ارگن قیمت ها به روز می شود.همچنین شرکت ارگن با نیروهای فعال و کارشناسان ارشد در حوزه آی تی از دانشگاه های معتبر ایران به صورت فوق تخصصی آماده ارائه خدمات مشاوره و فروش در حیطه سیستم های کامپیوتری، ماشین های اداری و تجهیزات شبکه و ... می باشد.  

رسالت شرکت ارگن:

  • ارائه خدمات مشاوره و فروش کامپیوتر و لپ تاپ با کیفیت،سرعت و هزینه مناسب با هدف جلب رضایت مشتری
    • ارائه مشاوره و توضیحات فنی به مشتریان در خصوص تجهیزات شبکه و سیستم های کامپیوتری قدرتمند
    • تست قطعات کامپیوتری و لوازم جانبی در حضور مشتری در صورت درخواست
    • اطلاع رسانی وضعیت قطعه به صورت تلفنی،حضوری،اینترنتی
    • رسیدگی سریع و کامل به انتقادات مشتریان توسط تیم پشتیبانی شرکت ارگن
our company2

شرکت ارگن به عنوان یکی از بزرگترین ارائه کنندگان قطعات کامپیوتری در ایران مشغول است.این شرکت با هدف جلب رضایت مشتریان خود و ارائه تجهیزات با آخرین فناوری روز دنیا خود را ملزم به انتخاب بهترین ها در دنیای فناوری کرده است.

دستاوردهای شرکت ارگن

شرکت ارگن...

پخش ویدیو

تیزر یک

پخش ویدیو

تیزر دو